0.22 Güncellemesi Yayında

0.22 Güncellemesi Yayında

Herkese selamlar!
 

0.22 Güncellemesi ile karşınızdayız! Güncellemenin öne çıkan içerikleri yeni Zula Pass sezonu, hileler için aldığımız önlemler, ELO formülünde iyileştirme ve tüm metin sisteminin yeniden düzenlenmesi oldu. Detaylara hemen göz atalım:
 

YENİ ZULA PASS: YAZ SEZONU

Zula Mobile’a yazı getirdik! Yeni sezon efsane Köpek Balığı eklentileri ve etkinliklerle Zula Mobile’da. Üstelik yoğun talep üzerine artık 100 aşama! Zula Pass’te birbirinden eşsiz ödüllere görevleri tamamlayarak ulaşabilirsin.

Yeni sezonla ilgili detaylar yeni duyurumuzda olacak.
 

HİLELER İÇİN ÖNLEMLER

Hepimizin bildiği gibi hileler ve hileciler popüler oyunların başlıca problemleri arasında. 0.22 güncellememiz ile çok çalıştık ve hilelerin olabildiğince önüne geçecek geliştirmeler yaptık.

Bundan önce bize ilettiğiniz raporları günlük inceleyip yasaklama işlemlerini de günlük yapıyorduk, hile konusunu özenle takip edeceğimizden emin olabilirsiniz.
 

METİN SİSTEMİNDE YENİDEN DÜZENLEME

0.22 güncellememiz ile eski metin sistemini TextMeshPro sistemi ile değiştirdik. Değişikliğin başlıca sebeplerinden birisi önceki sistemin bazı ileri seviye gereksinimleri karşılamamasıydı. TextMeshPro ise metin biçimlendirme konusunda gelişmiş kontrol sağlarken, metin şekillendirme ve doku oluşturma konusunda da rahatlık sağlayacak.

Oyunumuzda görebildiğiniz tüm metinler TextMeshPro ile yenilendiği için bunu büyük bir değişiklik olarak kabul edebiliriz. Biz testlerimizi tamamladık fakat bu konuyla ilgili bir hata görürseniz destek ekibimizle paylaşabilirsiniz.
 

DİĞER

- ELO formülü güncellendi ve eğer takım arkadaşlarının ELO puanı çok düşükse ELO kaybetmeye yol açan bir hata giderildi.

- Maç içerisinde yaşanan bazı bağlantı hataları giderildi.

- Maç sonu ekranında karşılaşılan lig ve seviye ikonu yerine beyaz kutu görme hatası giderildi.

- Havuz Partisi haritasında bulunan bazı doku hataları giderildi.

- Safranbolu haritasında A noktasında bazı durumlarda bombanın çözülememesi hatası giderildi. 
 

0.22 sürümümüz güncelleme gerektirdiği için yeni sürümü platform marketine giderek indirmelisiniz. Lütfen önerilerinizi ve şikayetlerinizi destek formu üzerinden veya discord sunucumuzda paylaşmaya devam edin.

Beğeneceğinizden emin olduğumuz içerikler üzerinde çalışıyoruz, takipte kal Zulacı!

İyi oyunlar!