v0.15 Güncellememiz Yayında!

v0.15 Güncellememiz Yayında!


Merhabalar!

 

Zula Mobile’a gelen v0.15 güncellememizde oyun optimizasyonu ve hata düzeltmelerine odaklandık. Beta boyunca oyunumuza yeni içerikler eklemeye, optimizasyonu geliştirmeye ve hataları yok etmeye devam edeceğiz. Haydi değişimlere hep birlikte göz atalım.

 

İSTEDİĞİN ZAMAN HARİTA İNDİR!

 

Artık oyunu daha hızlı indirebilmen için Zula Mobile’ın dosya boyutu azaldı. Oyunu yeni indiren oyuncular sadece Gemi haritasını oynayabilecekler; diğer haritaları oynamak isteyenler ise istediği haritayı daha sonra indirebilir. Bu arada harita indirme işlemini istediğin zaman duraklatabilir, farklı bir zamanda tek bir tıkla devam ettirebilirsin.

 

Takım halinde maça girmek isteyen oyuncuların arama yapmak istedikleri haritayı indirmiş olmaları gerekiyor. Arama başlattığında eğer takımdan haritaya sahip olmayan oyunculara indirme isteği geliyor. 

 

Artık Zula Mobile’ı istediğin yerden, istediğin zaman indirebileceksin! 

 

ARAYÜZ YENİLENDİ!

 

Ateş Etme Seçenekleri

Gelişmiş Ateş modunda ADS seçiliyken Nişan Alarak Ateş edebiliyorsun. Nişan Almadan Ateş seçince normal olarak silahını kullanmaya devam edebilirsin. 

 

Ödüllü Video Sistemi (Test)

Günlük ödüllerde daha fazla ödül kazanmak için artık isteğe bağlı kısa bir video izleyebilirsin. Bu sistem aynı zamanda silah yükseltmelerinde daha az ZMP harcaman için de kullanılabiliyor. Sistem test aşamasında olduğu için dönem dönem kapatılabilir ve tekrar açılabilir olacak.

 

Karakter Filtresi

Yeni eklenen karakter filtresi ile Zula ve Gladyo karakterlerini filtre oluşturarak ayırt edebilirsin.

 

Arkadaş Önerisi ve Profil Görüntüleme

Arkadaş ekleme sayfasında artık arkadaş önerileri bulunacak. Burada son maçlarda birlikte oynadığın oyuncular görebilirsin. Buradan eklemek istediğin oyuncuları listeye ekleyerek yeni oyun arkadaşları edinebilirsin. 

 

Oyundan Kaçana ELO Cezası

Maç bitmeden takımını yarı yolda bırakmanın artık bir cezası var. Maçın bitmeden oyundan çıkınca belli bir miktar ELO kaybedilecek.

 

HANGİ HATALAR DÜZELDİ?

 
  • Oyun başlangıcında keskin nişancı tüfeğine geçildiğinde, nişangahın düşmanlara kilitlenmesine yol açan hata düzeltildi.

  • Oyuncular canlandığında artık yüzleri duvara veya başka yakın cisimlere dönük olmayacak.

  • 100. seviyeden 101. seviyeye yükselmeyi engelleyen bir hata düzeltildi.

  • Oyuna tekrar bağlanan oyuncuların hareket edememesi ve oyunun donmasına yol açan bir hata düzeltildi.

  • Seviye atlama ekranında hiçbir ödülün gösterilmemesine yol açan bir hata düzeldi.

  • Oyunun “öldürülme ekranında” donma yaşayan oyuncularımızın sorunları giderildi. 

 

Ve elbette birçok küçük değişiklik ile oyunumuz daha da geliştirildi. Güncelleme hakkındaki yorumlarını Discord sunucumuzda belirtmek için bize katılmayı unutma! Seni bekliyoruz!

 

Herkese iyi oyunlar!