v0.14.1 Hata Düzeltimleri

v0.14.1 Hata Düzeltimleri

Merhabalar arkadaşlar!

 

Senin de geri bildirimlerin ile oyunumuzu her zaman daha iyiye taşıyoruz. Hem v0.14 güncellemesi ile oyunda beliren hataları düzeltmek hem de geri bildirimlerinize cevap vermek için bu hata düzeltimi yamasını çıkarttık! Son güncellememizdeki sol üstte bulunan ateş etme alanı, kaybolan tuşlar ve geçmişten kalan birkaç hatayı bu güncelleme ile yok ediyoruz. Haydi değişimlere hep birlikte göz atalım.

 

HATA DÜZELTİMLERİ

 
  • Sol üstte bulunan ve v0.14 ile kaldırılan ateş etme alanı v0.14.1 ile geri dönüyor! Ateş alanı isteğe bağlı olacak, yani ister açık tutabilir ister oyunun ayarlarından kapatabilirsin.

  • Oyunun ayarlarında ateş şekli seçeneği varsayılan olarak basit yerine gelişmiş olarak ayarlandı.

  • Tuş kontrolleri özelleştirilirken kullanılan ince ayar ok tuşlarının tuşları yok etmesi hatası düzeltildi. Bu hatanın düzeltilebilmesi için tüm oyuncuların tuş ayarları sıfırlanmak zorunda kaldı.

  • Harita ve modların karışması durumunda arayüz kaybolması, oyun donması gibi sorunlar düzeltildi. Gelecekte harita ve modların karışması sorunu tamamen düzeltilecek.

 

Ve elbette sözünü edemediğimiz birçok küçük değişiklik ile oyunumuz daha da geliştirildi.Bu hata düzeltiminden sonra bir sonraki içerik güncellememiz üstünde çalışmaya başlıyoruz! Güncelleme hakkındaki yorumlarını Discord sunucumuzda belirtmek için bize katılmayı unutma! Seni bekliyoruz!

 

Herkese iyi oyunlar!