v0.14 Güncelleme Notları

v0.14 Güncelleme Notları

Merhabalar arkadaşlar!

 

Son güncellememizin üzerinden bir ay bile geçmeden yine büyük bir güncelleme ile karşınızdayız! Heyecanla beklenen v0.14 güncellemesi yeni bir harita ve yeni bir silah dışında birçok yeniliği daha barındırıyor! Haydi değişimlere hep birlikte göz atalım. 

HARİTALAR

 

Yeni Harita: Hangar

Hızlı çatışmaların, beklenmeyen el bombalarının ve art arda gelen komboların haritası Hangar geri dönüyor! Bu küçük haritadaki çeşitli engelleri, kutuları ve açıları iyi kullanan takım galip çıkacak. Sizler için yeniden tasarlanan Hangar haritası bu güncelleme ile oyunda!

 

SİLAHLAR

 

Yeni Silah: MP5

Oyuna yeni eklenen MP5 hafif makineli tüfeklere yeni bir soluk getiriyor! Özellikle yeni oyuncuların rahatlıkla kullanabilecekleri bir silah olduğunu düşünüyoruz. Tabii ki MP5’e özel desenler ve eklentiler de bu güncelleme ile oyundaki yerlerini alacak.

 

M4A1 Artık Daha Nadir

M4A1 silahının nadirliği seyrekten nadire yükseltildi. Yeni nadirlik seviyesindeki yerini bulması için de sapma ve tepmesi %15 azaltıldı.

 

HK G3 Dengeleniyor

HK G3 artık M4A1 yerine varsayılan taarruz tüfeği olacak. Şarjör kapasitesi 25’ten 20’ye düşürüldü ve sapma ve tepmesi %15 arttırıldı.

 

DİĞER

 

Sabotaj Bomba Kurma ve Çözme Süresi

Sabotaj modunda bomba kurma ve çözme süresi 1 saniye arttırıldı; yani artık bomba kurma ve çözmek 4 saniye yerine 5 saniye sürecek. Bu %25’lik artış ile bomba kurmanın ve çözmenin daha stratejik oyunlara yol açacağını düşünüyoruz.

 

Pasif Sağlık Yenilenmesi

Sabotaj dışındaki modlarda oyuncuların sağlığı pasif olarak yenilenecek, böylece Takım Ölüm Maçı gibi modlarda kombolar daha kolay sağlanacak! Sağlık yenilenmesinin başlaması için 3 saniye boyunca hiç hasar almamanız gerekiyor.

 

Yeni Oyuncu Güçlendirmesi

Oyuna yeni başlayan oyuncular her seviye ile azalan bir güçlendirmeye sahip olacaklar. Oyuna %36 sapma ve tepme azaltımı ile %24 hasar ile başlayan oyuncular bu sayede oyuna daha kolay bir şekilde adapte olabilecekler. Her seviye ile güçlendirme azalacak ve 12. seviyede tamamen sıfırlanacak.

 

Tuş Özelleştirmeleri

Seçeneklerdeki tuş özelleştirme menüsü artık daha da ayrıntılı! Hem tuş pozisyonları, boyutları ve saydamlıkları hakkında daha ince ayarlamalar yapabileceksiniz hem de yaptığınız ayarları 4 farklı profilde saklayabileceksiniz. Sol üst tarafta bulunan ateş etme alanı sizlerden de gelen yorumlarla tamamen kaldırıldı. Otomatik ateş modu açık ise, ekranda ateş etme tuşu bulunmayacak.

 

Süreli Modlara Kolay Giriş

Artık ana ekrandaki süreli mod tuşuna basarak sadece pompalı tüfek, sadece keskin nişancı tüfeği gibi modlara daha rahat erişebileceksiniz.

 

Android Sürümü Limiti

Android sürümü 5.0 ve altındaki işletim sistemleri bu güncellemeyi indiremeyecek. Güncellemeyi alabilmeniz için Android işletim sisteminizin en az 5.1 olması gerekiyor.

 

HATA DÜZELTİMLERİ

 
  • Bazı durumlarda oyunculara oyuna giriş ödülünün gösterilmemesine yol açan bir hata düzeltildi.

  • Oyuncuların giriş ekranından ileriye geçememesine yol açan bir hata düzeltildi.

  • Dürbün açıkken hareket hızının aşırı düşmesine yol açan bir hata düzeltildi.

  • Seviye 79’dan sonraki seviye ikonlarının aynı görünmesine yol açan bir hata düzeltildi.

  • Oyun içindeki yazılı sohbet ile ilgili bir hata nedeniyle, yazılı sohbet tuşu geçici bir süre kaldırıldı.

  • Eğitici sistemdeki bir hata nedeniyle, eğitici sistem geçici olarak kaldırıldı.

 

Ve elbette sözünü edemediğimiz birçok küçük değişiklik ile oyunumuz daha da geliştirildi. Biz bu güncelleme hakkında oldukça heyecanlıyız, peki ya sen? Güncelleme hakkındaki yorumlarını Discord sunucumuzda belirtmek için bize katılmayı unutma! Seni bekliyoruz!

 

Herkese iyi oyunlar!